wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Sprężone Powietrze
Kontakt
 • TECHTRISHOP Lilla Łącka
  44-109 Gliwice
  ul. Wolności 1A/38
  NIP: 6311188227
 • E-mail:1001produktow@gmail.com
 • Telefon535055745
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00 w soboty 10.00 - 12.00 w niedziele zamknięte
Kategorie
stat

darmowe statystyki stron www

Sprężone Powietrze

Sprężone powietrze

Sprężone powietrzeSprężone powietrze jest to produkt służący do dokładniejszego czyszczenia kurzu i pyłków w trudno dostępnych, małych i mikroskopijnych miejscach. Posiadamy w naszym sklepie bardzo duży wybór tych produktów, które w czasach, gdzie elektronika występuje wszędzie, są naprawdę potrzebne i przydatne, aby zadbać o nasz sprzęt. Każdy z produktów posiada dokładną instrukcję użytkowania, informacje o środkach ostrożności i wszelkie informacje do odpowiedniego użytkowania produktu. Ciśnienie w pojemniku utrzymuje się na długi czas, produkt się nie wylewa i wyczerpuje się do końca. Wystarcza na bardzo długo, zwłaszcza w warunkach domowych, kiedy dość rzadko używamy tego produktu.
 

Cechy urządzeń ze sprężonym powietrzem:
 

 • posiadają pomocniczą rurkę, dzięki której dotrzemy do miejsc trudno dostępnych bez niepotrzebnych strat na powietrzu

 • nie zostawiają śladów

 • są przyjazne dla środowiska

 • są przyjazne dla narządów węchu i oczu
   

Dzięki sprężonemu powietrzu usuniemy brud z urządzeń foto optycznych, elektronicznych, elektromechanicznych, będą służyły również w mechanice precyzyjnej. Wszędzie tam, gdzie nie można użyć wody, przyda się właśnie sprężone powietrze.
 

Sprężone powietrze do użytku domowego


Sprężone powietrze nie musi służyć tylko w pracy zawodowej, ale również do użytku domowego. Każdy z nas ma w domu komputer, laptop, telefon i inne urządzenia, o które może bez problemu dbać na własną rękę. Takie regularne czyszczenie z pyłów, kurzu czy drobinek sprawi, że sprzęt będzie służył na dłużej. 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl